Як зайняти дитину під час Карантину в умовах, коли гарна погода, але не можна на вулицю.
Posted by      08/04/2020 11:51:13    0 Comments
Як зайняти дитину під час Карантину в умовах, коли гарна погода, але не можна на вулицю.Щастить тим сім'ям, які мають власний будинок з подвір'ям, де можна погуляти з дитинкою. Звісно, це можна зробити і на балконі, однак різниця буде відчутна. 

 

Однак, володіючи хорошою фантазією та маючи інтернет, Карантин можна перетворити для дитини у захоплююче дійство.

 

Для того, щоб не втрачати контакт зі свіжим повітрям, можна влаштувати пікнік на балконі! Застеліть його теплими ковдрами, приготуйте оригінальні закуски, канапки, чай, солодощі і насолоджуйтеся свіжим повітрям усією родиною.

 

Для прикладу, можна зайнятися вивченням танців за допомогою відеоуроків. Також, з допомогою Інтернета, можна виготовляти саморобні іграшки, декорації, прикраси з підручних матеріалів. Дитині це буде і цікаво, і корисно. А для любителів поспівати гарним варіантом стане домашнє караоке!

 

Не можете зустрітися з люблячими бабусею та дідусем? Це можна зробити онлайн за допомогою Вайбера або іншого додатку.

 

Можна купити насіння і разом з дитиною вирощувати на вікні мікрозелень. Це і цікаво, і корисно.

 

Можна зробити банний день для іграшок, разом їх поправши та почистивши. А для маленьких принцес влаштувати домашній салон краси, придумуючи різні зачіски, роблячи манікюр тощо.

 

Якщо у Вас в шафі багато одягу, дайте це все дітям і створіть модний показ вдома. Проявіть креативність і насолоджуйтеся результатом!

 

Також, можна влаштувати майстер-клас з миловаріння! Головне, щоб були усі необхідні для цього матеріали. 

 

Для зовсім маленьких дітей можна влаштувати майстер-клас з створення мильних бульбашок з шампуню, а потім разом з малечею вилучати їх через коктейльну соломинку.

 

Також, за допомогою ножиць, клею та картону можна влаштувати вдома театр тіней, який так полюбляють дітки! 

 

Також, можна на принтері роздрукувати величезну кількість розмальовок! А юним художникам можна влаштувати виставку картин вдома. Потім їх сфотографувати та виставити а соц.мережі для друзів :)

 

Також, за такою ж схемою, можна роздрукувати на принтері заготовки для паперової ляльки і бавитися з донечкою у ляльку-одягайку.

 

Не варта забувати про такі популярні на сьогодні слайми. Їх можна виготовити з підручних матеріалів. Те саме стосується і солоного тіста, з якого можна створити різні фігурки, які згодом розмалювати.

 

Усі дітки люблять бавитись, тому під час карантину можна влаштувати квест. Сховайте в якомусь секретному місці приз. Це може бути коробка цукерок, іграшка тощо. За допомогою записок з підказками та різними завданнями, дитина має знайти скарб, відгадавши загадки і виконавши усі завдання.

 

Не варта забувати про мультики та сімейне кіно, тоді буде зайнята не тільки дитина, але й уся родина! 

 

Насправді, варіантів зайняти дитину чимось корисним вдома безліч, головне - бажання!

 

Борислава Білоцерківська

Голова ГО "Імперія мистецтв, директор Продюсерського центру "BRAVA PRODUCTION", викладач вокалу, організатор міжнародних конкурсів і фестивалів.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Комментарий:
Type Code