066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Збираємо дитину в перший клас: що купити?

Збираємо дитину в перший клас: що купити? 14 мая 2019 г. 18:18

У цьому році Ваш малюк вперше йде до школи? Тоді, саме час підготуватися до цієї події та купити все необхідне для маленького школяра. На сьогоднішній день, доволі непросто «зібрати» портфель першокласнику, бо асортимент в магазинах шкільного приладдя постійно збільшується різноманітними товарами. Інтернет-магазин «Fairy Tale» склав список канцтоварів, в якому кожен предмет є конче необхідним для дитини, яка тільки збирається вперше ввійти у двері школи.

Завдяки цій статті, Ви зможете не тільки підібрати усе приладдя для перших навчальних днів Вашого малюка, а й узяти на замітку декілька додаткових товарів для різноманітних дитячих гуртків.

 

Які основні канцтовари повинні бути у першокласника?

 

·        Пенал. Це універсальне сховище для усього канцелярського приладдя школяра. Тому, підбір пеналу є доволі важливою «місією» батьків. Важливо обрати пенал невеликих розмірів, щоб дитині було неважко носити його у рюкзаку, але його місткість повинна бути задовільною для усіх предметів. Для того, щоб Ваш малюк не загубив свій пенал, ми рекомендуємо придбання іменних пеналів із нанесенням особистих даних малюка, які Ви зможете знайти у нашому онлайн магазині.

·        Ручка. Для першокласника потрібно купувати комплекти ручок з корпусом середньої товщини, аби маленьким пальчикам нічого не терло, і було зручно писати. Оскільки, діти у такому віці ще тільки вчаться писати, їм потрібні ручки із нескладним механізмом. Завдяки іменним ручкам, Ви гарантовано зекономите свої статки на купівлі нових, бо Ваш малюк навряд чи зможе посіяти ручки, на яких великими літерами нанесено його ім’я.

·        Олівець. Без цього канцелярського приладдя неможливо уявити сучасних школярів, які полюбляють писати олівцями, а потім витирати написане, щоб не розводити гармидер у своїх зошитах. Ми рекомендуємо купувати іменні олівці, особливістю яких є персоналізація іменем і прізвищем маляти. Нанесення виконується якісно, і не деформується протягом тривалого користування.

·        Щоденник. За рахунок того, що дітки у першому класі ще мають трохи розсіяну увагу та не вміють добре концентруватися на цільовій інформації, рекомендується купувати щоденники з невеликим вмістом яскравих зображень. Саме завдяки щоденникам батьки мають змогу контролювати процес навчання своєї дитини та час від часу давати цінні поради з освіти дитині.

·        Зошит. Дуже важливим для школяра є обрання різноманітних зошитів за красою їх обкладинки. Але батькам потрібно знати, що для першокласника не потрібно купувати багато зошитів на всі випадки життя. Вистачить приблизно по п’ять зошитів в косу лінію, клітинку та звичайну лінію, на перший час. Обирайте зошити не більше 24 сторінок, бо плечі юного школярика не повинні перевантажуватися тяжким комплектом зошитів.

·        Лінійка. Більшість математичних завдань для початкової школи базується на вимірюваннях відрізків за допомогою лінійок. Перед придбанням зверніть увагу на їх довжину, яка не повинна перевищувати 20-25 см. Довжелезні лінійки не вміщуються до шкільних пеналів та є достатньо незручними для першокласників. Через те, що маленькі дітки частенько гублять свої речі, рекомендується купувати іменні лінійки з нанесенням ініціалів Вашої дитини великими літерами, які буде видно навіть здалека.

·        Ластик. Цей канцелярський предмет неможливо не придбати, якщо купуєте комплект олівців. В наш час існує багато видів шкільних гумок: від окремих кубиків різних форм і до розміщених на олівцях, що доволі зручно для малих діток. Спитайте свого малюка про його вподобання, та купуйте тільки той ластик, який сподобається Вам усім.

·        Точилка для олівців. У першому класі дітки багато пишуть та малюють олівцями, тому дані канцтовари постійно затуплюються, що змушує замислитися про зручну та дієву точилку. Для першокласників радимо обирати точилки з резервуарами для стружки, бо у такому віці дитині буде легше дбати за порядком на своїй шкільній парті.

·    Обкладинки для книжок та зошитів. Усі вчителі радять першокласникам «вдягати» свої посібники та зошити в обкладинки, аби якомога довше зберігати друковану продукцію в ідеальному стані. Будь-які спеціалізовані обкладинки захищають книжки від потертостей, деформації та потраплянь вологи і бруду.

·        Ножиці. Це необхідне приладдя для початкових уроків праці, або для виготовлення якихось виробів з паперу саморуч. Поки дітки ще не навчилися гарно керувати своїми рухами, потрібно купувати ножиці з негострими кінцями та округлої форми задля комфортного користування.

·        Клей для уроків праці. Наш інтернет-магазин радить обирати клей-олівець для дітей малого віку, бо його доволі просто транспортувати і зберігати. Якщо ж Ви вирішили придбати саме ПВА для своєї дитини, то обирайте невеликі баночки, якими більш комфортно користуватися.

·        Альбом для малювання. Де ж ще Ваш малюк зможе зобразити свої початкові мистецькі твори, як не в альбомі? Як правило, для першокласників має сенс придбання декількох малосторінкових екземплярів, аніж товстих альбомів, бо місця у дитячому рюкзаку може й не вистачити. Радимо купувати альбоми до двадцяти сторінок.

·        Фарби. Зазвичай, школярі користуються аквареллю або гуашшю. Саме для малечі рекомендується використання акварельних фарб з невеликою кількістю кольорів. Якщо ж Ваша дитина планує ходити до позашкільного гуртка з малювання, то краще придбати більш професійні фарби – гуаш.

·        Пензлики. Без пензликів неможливо щось намалювати на уроці образотворчого мистецтва. В залежності від віку дитини обирайте розмір пензлів та їх довжину. Також, дуже важливо купувати для першокласників пензлики виключно з натурального ворсу, який не осипається і не є токсичним.

 

Незамінні товари для шкільного транспортування речей

 

·        Рюкзаки або портфелі. Нині існує величезний вибір шкільних сумок із зображеннями супергероїв, персонажів кіно та мультфільмів. Тож обрати спосіб для транспортування речей згідно зі смаками дитини доволі просто. Звертайте увагу на якість пошиття рюкзаків, та натуральність матеріалу. Не купуйте рюкзаки із великим відсотком синтетики, бо дитячій шкірі потрібно якомога більше доступу до свіжого повітря.

·        Багатофункціональні мішки-рюкзаки. Іменні рюкзаки для переноски особистих речей, спортивної форми або ланч-боксів з їжею – це прекрасний варіант допоміжної та дуже зручної шкільної сумочки. Замовивши такий персоналізований мішок для речей, Ви не тільки допоможете дитині відчути себе стильною, а й зекономите свій час та гроші на покупці нової сумки, бо даний рюкзак-мішок для транспортування речей пошитий виключно із корисних та якісних матеріалів.

 

Що додатково потрібно першокласнику?

 

·        Наліпки на речі для школи. Такі наліпки допоможуть турботливим батькам привчити свою дитину до охайності та ощадливості. Комплекти наліпок можуть бути як іменними, так і з зображеннями звіряток або фотографій дитини, для тих малят, які ще не навчилися читати. На нашому сайті Ви зможете обрати різноманітні набори наліпок на свій смак і відповідно до віку маляти.

·        Іменні книги для розвитку. Ми пропонуємо Вашій увазі унікальну можливість не тільки зайняти своїх дітей чимось корисним, а й допомогти подолати дитячі капризи за допомогою книжок. Гарантуємо, що серед нашого асортименту Ви обов’язково зможете підібрати корисну та цікаву книгу для Вашого малюка. Ми пропонуємо книжки українською, російською та англійською мовами на різноманітну тематику. Головною особливістю усіх повчальних книжок від «Fairy Tale» є їх персоналізованість, у вигляді фотографій Вашої дитини та іменних звертань в кожній з історій, в яких Ваш малюк виступає у ролі головного героя.

Наш інтернет-магазин рекомендує ще декілька дуже важливих і необхідних товарів для першокласників:

·        Закладки для підручників.

·        Розклад шкільних уроків.

·        Ланч-бокси.

·        Пляшки для води.

·        Картон, кольоровий папір та теки для уроків праці.

·        Комплекти фломастерів та олівців.

·        Палітра і спеціалізований стаканчик для малювання.

·  Пластилін, дошки для ліплення та органайзери для зберігання пластиліну.

·        Нотні зошити, тощо.