066 ‎408-3456 068 ‎408-3456 093 ‎408-3456

Міжнародний день дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги 28 марта 2019 г. 15:58

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, бабусі та дідусі. Книга розповідає про казкових героїв, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє.

 

Дитячі книги - це не тільки література, коли всім смішно, кумедно та весело, і не коли все просто і наочно, яскраво і привертає увагу, а коли за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про життя, тобто в правильній дитячій літературі перед нами, перш за все, постає яскрава картина світу в різних життєвих ситуаціях.

 

На початку квітня діти і дорослі святкують Міжнародний день дитячої книги, а саме 2 квітня, у день народження Г. Х. Андерсена. Свято існує з 1967 року за ініціативи та підтримки Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY) — некомерційної організації, що вже понад півстоліття займається літературою для дітей та юнацтва.

 

Міжнародний день дитячої книги підкреслює важливу роль книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

 

Кожного року одна з національних секцій IBBУ виступає спонсором цього чудового свята.

Традиційно ця секція запрошує популярного письменника написати Посланння дітям всього світу, а також відомого художника для створення оригінального плакату до цього дня.

 

Ми також визнаємо велику роль дитячої книги у формуванні майбутнього суспільства, тому займаємось створенням книг для найменших. Любов до читання, бажання читати - це дуже важливий навик, який батьки зобов'язані прищепити своїй дитині, щоб вона вміла пізнавати світ, отримував нові знання і в підсумку розвивався. А щоб цей процес на початку був більш захоплюючим, ми зробили дитину головним героєм книги. Таку книгу, дитина точно прочитає! Адже їй буде цікаво, що там написано про неї?!  Ось чому ми віримо, що наші діти будуть любити читати.